Updated: 02/24/2018 Years: 38 Races: 490 Finishers: 33,148


Hall Of Fame
 Overall 
Rank Name Club Wins
1 Carlos Rivera GSH 56.0
2 Dave Hanechak GSH 31.0
3 Gary Crowley GSH 25.0
4 Celio Hernandez GSH 23.0
5 Paul Fratini GSH 20.0
6 Steve O'Neil GSH 18.0
7 Mike Kelleher GSH 13.0
  Steve Snover HAA 13.0
9 Dennis Roche WMDP 10.0
  Frank Rucki GSH 10.0
  Ed Sandifer GSH 10.0
12 Kent Lemme GSH 9.0
13 Brian Nelson GSH 7.0
  John Matthews GSH 7.0
  Bob McKinney GSH 7.0
16 Ed Parrot GSH 6.0
  Dennis LaBranche GSH 6.0
18 Brian Fuller WMDP 5.0
  Cameron Cook GSH 5.0
  Peter Maksimow CMS 5.0
  Sandu Rebenciuc GSH 5.0
  Brian Pickell SMAC 5.0
23 Jason Beaver EORC 4.0
  Tim VanOrden CMS 4.0
  Ron Lombardi GSH 4.0
  Jonathan Corso WRT 4.0
27 Bryan Dec   3.0
  Bill Carroll GSH 3.0
  Sam Fisher   3.0
  Mark Rabasco WMDP 3.0
  Adam Bulewich GSH 3.0
  Mike Griffin GSH 3.0
  David Raucci TT 3.0
  Dave Ross GSH 3.0
35 Joe Kenney   2.0
  Sam Conway   2.0
  Bob Landry GSH 2.0
  Dave Estabrook WMDP 2.0
  Alejandro Heuck GSH 2.0
  Ryan Merceri GSH 2.0
  Matt Musiak   2.0
  Apryl Sabadosa WMDP 2.0
  Chris Gabrielson   2.0
  Daniel Krasemann GSH 2.0
  Peter Fratini GSH 2.0
  Kc Fussell   2.0
  Mike Sawyer   2.0
  Jesse Regnier GSH 2.0
  Erich Fiedler GSH 2.0
  Rob Lukaskiewicz   2.0
  Joe Hegarty GSH 2.0
  Tom Bousquet GSH 2.0
  Kevin Somers   2.0
  Heather Gardiner CMS 2.0
  Christopher Gould GSH 2.0
  Rich Marion   2.0
  Steve Byrne GSH 2.0
  Jason Reed GSH 2.0
  Mike Owens   2.0
  Rick Krupa   2.0
  Randy Welner GSH 2.0
  Brent Coon GSH 2.0
  John Bigos GSH 2.0
  Robert Davis   2.0
  Dave Reinhart GSH 2.0
  Britt Brewer GSH 2.0
  Cliff Matthews CMS 2.0
  Steve Gates HTC 2.0
  Jeff Staab BAA 2.0
  Louis Latourneau GSH 2.0
  Elvin Torres GSH 2.0
  Pat Duffy GSH 2.0
73 Cotton Hewes GSH 1.0
  Brian Krusell   1.0
  Zack Patnode WMDP 1.0
  Chris Pelliccia   1.0
  Michael Shea EORC 1.0
  Jordan Varano TCRC 1.0
  John Ricciardi   1.0
  Ken Clark GSH 1.0
  Connor Crowley   1.0
  Mathew Weissinger WMDP 1.0
  Tucker McNinch   1.0
  David Johnson WMDP 1.0
  Orlando Cordero WMDP 1.0
  John McCarthy   1.0
  Kevin Quadrozzi WMDP 1.0
  Gary O'Grady WSAC 1.0
  Brian McCarthy GSH 1.0
  Troy French WMDP 1.0
  Carolyn Dekker GSH 1.0
  Matt Sheremeta SMAC 1.0
  Keith Lehuta   1.0
  Andy Brower   1.0
  David Degon   1.0
  Kc Fussel   1.0
  Jason Reilly   1.0
  Steven Folsom GSH 1.0
  Brian Walsh GSH 1.0
  Andy Salmon   1.0
  Aaron Stone SMAC 1.0
  William Wheeler GSH 1.0
  Bob McCormick GSH 1.0
  Mike Brouillette GSH 1.0
  Kevin Johnson GSH 1.0
  Tom Walsh GSH 1.0
  Joseph Czupryna   1.0
  Justin Fyffe   1.0
  Chris Hamel WRT 1.0
  Steve Lombardo GSH 1.0
  Tom Michaud GSH 1.0
  Mike Pieck   1.0
  Ben Hildebrand   1.0
  Mike Montemagni GSH 1.0
  James McGowan   1.0
  Brian Donoghue GSH 1.0
  Rich Clark GSH 1.0
  Jamie Jee   1.0
  Andrew Pitts GSH 1.0
  George Barker   1.0
  Hans Despain   1.0
  Jeff Totten GSH 1.0
  John Tyson   1.0
  Bob Shebest HTC 1.0
  Bob Willis GSH 1.0
  Burt Prokop GSH 1.0
  Garrett Almeida   1.0
  Roger Sayre   1.0
  Huff Furr   1.0
  Joe Fois GSH 1.0
  Keith Matiskella CMS 1.0
  Frank Young   1.0
  Gary Giffen NB 1.0
  Fran Ireland GSH 1.0
  Roger Winger   1.0
  Chris Fleming SS 1.0
  Andy MacDonald SMAC 1.0
  John Cramer GSH 1.0
  Mike Lemay GSH 1.0
  Jeff Johnson   1.0
  Jon Novak GSH 1.0
  Scott Haftmann GSH 1.0
  Roland Cormier GSH 1.0
  Paul Hammond   1.0
  Mike Murphy GSH 1.0
  Bill Donahue HTC 1.0
  Andy Palmer GSH 1.0
  Lenny Sheehan GSH 1.0
  Peter Henry   1.0
  Fred Driscoll   1.0
150 Winners 490
 Females 
Rank Name Club Wins
1 Dawn Roberts WMDP 52.0
2 Mary Ryczek CMS 30.0
3 Kelly Joyce GSH 28.0
4 Betty Matthews GSH 16.0
5 Mary Guertin GSH 15.0
  Leslie Maerki EORC 15.0
7 Betsy Duquette GSH 14.0
8 Kathy Lynch GSH 12.0
  Carolyn Webber GSH 12.0
  Nancy Dauplaise GSH 12.0
11 Sue Haryasz CMS 11.0
12 Julie Carroll GSH 10.0
13 Apryl Sabadosa WMDP 9.0
  Kelsey Allen WMDP 9.0
  Nicole McGilpin GSH 9.0
16 Beth Krasemann GSH 8.0
17 Sidney Letendre CMS 7.0
  Carol L'Esperance GSH 7.0
  Carol O'Connor GSH 7.0
20 Melissa Stellato MRC 6.0
  Diane Tedford BAA 6.0
22 Carolyn Dekker GSH 5.0
  Heather Gardiner CMS 5.0
  Heather Wenninger GSH 5.0
  Debbie Gould GSH 5.0
  Kathy Colwell GSH 5.0
27 Colleen Kelleher GSH 4.0
  Sarah Kasabian-Larson GSH 4.0
  Maureen Burns MVS 4.0
  Allison Wade SMAC 4.0
  Sue Dean EORC 4.0
  Dana Goldfarb CMS 4.0
33 Joni Beauvais EORC 3.0
  Jackie Evans   3.0
  Jenny Richard GSH 3.0
  Kristine Ross GSH 3.0
  Veta Weir   3.0
  Kathy Holt GSH 3.0
  Mary Hernandez GSH 3.0
  Nicole Hill GSH 3.0
  Coleen Walsh GSH 3.0
42 Elizabeth Hegarty   2.0
  Donna Kay-Ness   2.0
  Liz Crowley   2.0
  Elaina Mertens EORC 2.0
  Amanda Dipaolo   2.0
  Abby Woods CMS 2.0
  Mary Mancuso   2.0
  Kelli Lusk CMS 2.0
  Cheryl Place GSH 2.0
  Dana Hachigian GSH 2.0
  Deb Bercovici GSH 2.0
  Sandy Welner EORC 2.0
  Natalie Partridge GSH 2.0
  Cheryl Dube BRC 2.0
  Liz Fagan MTC 2.0
  Pam Stevenson GSH 2.0
  Tessa Simmons GSH 2.0
  Rita Doherty SMAC 2.0
  Maureen Moriarty GSH 2.0
  Diane Hanks GSH 2.0
62 Justine Popik   1.0
  Kim Krussell HFC 1.0
  Kimberly Beaver   1.0
  Elena Betke   1.0
  Marissa Donato   1.0
  Colleen Cummings GSH 1.0
  Sarah Pringle   1.0
  Amanda Rossolimo   1.0
  Kim Handzel   1.0
  Meagan Dias   1.0
  Leeann Cerpovicz SMAC 1.0
  Sarah Bousquet EORC 1.0
  Marissa Lapointe   1.0
  Carolyn Stocker WMDP 1.0
  Madi Eline GSH 1.0
  Molly Lacher-Katz   1.0
  Martha Berrouard   1.0
  Kristin Weisse   1.0
  Madison Granger   1.0
  Felicia Cordeiro SMAC 1.0
  Gen Quinn   1.0
  JoEllen Cameron SMAC 1.0
  Leah Haake   1.0
  Danielle Meunier GSH 1.0
  Meaghan Mathews GSH 1.0
  Laura Hutchinson GSH 1.0
  Deb Williams EORC 1.0
  Pattie Dalconzo MVS 1.0
  Meg Lout GSH 1.0
  Chelsea Bishop   1.0
  Lyn Walker GSH 1.0
  Jennifer Emblidge   1.0
  Sheila Osgood EORC 1.0
  Mary Thomas GSH 1.0
  Natalie Shea GSH 1.0
  Mary Gubala GSH 1.0
  Kristina DePeau   1.0
  Cheryl Simoni   1.0
  Suzanne Custer GSH 1.0
  Donna Levy BRC 1.0
  Lori Stich   1.0
  Katy Hitchcock   1.0
  Dana Parrot CC 1.0
  Diane Knowlton GSH 1.0
  Sharon Mikaelian GSH 1.0
  Beth Agostino WAC 1.0
  Leslie Barnes   1.0
  Alexis Stenzel HTC 1.0
  Kelly Sullivan GSH 1.0
  Kathy Schnaittacher GSH 1.0
  Mary Fagan MTC 1.0
  Katie Contant   1.0
  Julia Kirtland MC 1.0
  Theresa Furr WAC 1.0
  Ann Franczyk GSH 1.0
  Zofia Turosz SCS 1.0
  Emily Huntington   1.0
  Martha Perkins LAC 1.0
  Deb Dearden GSH 1.0
  Kathy Connery GSH 1.0
  Kathy Dusel GSH 1.0
  Denise Valk REM 1.0
  Mary Haselkamp   1.0
  Mary Miller   1.0
  Anne Guerrero SMAC 1.0
  Sidney Chastain EORC 1.0
  Andrea Brousaides SRT 1.0
  Deb Alm GSH 1.0
  Ruth McKenney GSH 1.0
  Nancy Dzielenski GSH 1.0
  Jean-Marie Jacoby   1.0
  Fran Borek GSH 1.0
  Eileen Sullivan GSH 1.0
  Ann Peisch CSU 1.0
  Rita Weatherbee   1.0
  Sue Holt   1.0
  Joanie O'Brien   1.0
  Sandy Mackler   1.0
139 Winners 489

REPORT DATE: 02/26/2018 02:05:34 AM